Motorcross

Lezers krant Belang van Limburg kiezen voor huzarenstukje van Stefan Everts als Limburgs Sportmoment van deze eeuw

Stefan Everts, die in 2003 drie Grote Prijzen op één dag wint: die prestatie stemden de lezers van hbvl.be tot hét Limburgse Sportmoment van deze Eeuw. The Legend haalde het voor kleppers als Olympische kampioene, Nina Derwael en tennisicoon Kim Clijsters.

Tien wereldtitels – nog steeds een record – heeft Stefan Everts op zijn palmares staan, maar z’n strafste stoot leverde de Neeroeterenaar op 14 september 2003. In het Franse Ernée wint hij ‘eventjes’ drie Grote Prijzen op één dag. Nooit gezien. 22 jaar later wordt die prestatie verkozen tot hét Limburgse Sportmoment van deze Eeuw.

Dit bewijst eens te meer hoe de motorcross, ondanks de gedaalde interesse van de nationale media, nog steeds leeft in ons land!

Meer info : https://www.hbvl.be/

Partners

Back to top button